preload
[ ESC ] Zavřít okno

Kontaktní formulář - Služby - Zásobování a distribuce LPG

Zásobování / distribuce LPG

Hunsgas.cz > Služby > Zásobování / distribuce LPG
Domácnost

Naše firma zajišťuje dodávky topných plynů pro domácí využití a to jak propanu či propan butanu, dle sezóny a přání zákazníka. 
Naše ceny jsou velmi přijatelné a pokud zákazník vlastní svůj zásobník, tak ho nevážeme žádnou smlouvou. 
Pro nové uživatele nabízíme možnost bezplatného poradenství včetně přípravy projektu a následné instalace za zvýhodněné ceny. Pro tyto nové zákazníky nabízíme zásobník do prodeje či do dlouhodobého pronájmu. 
Tato nabídka platí i pro stávající uživatele, kteří nejsou spokojeni se svým současným dodavatelem. 
Zajímavé možnosti skýtá LPG i pro větší ubytovací komplexy jako jsou celé obce či hotely a různé rekreační zařízení včetně restaurací
Samozřejmostí je bezplatné využívání našeho balíku služeb - tzv. Služby odborného dozoru.

Průmysl

Dodávky LPG je nutno brát jako možnost mobilního zdroje energie. Jen tedy lehce využitelný v oblastech bez možnosti připojení na rozvod zemního plynu. V případě napojení zemního plynu je možno bez větších problémů využít stávající technologii. Velmi výhodné v rámci využívání LPG jsou tzv. infratechnologie určené k vytápění větších prostor - výrobních hal či skladů. Tyto technologie jsou díky systému ohřevu povrchů velmi úsporné a dobře kombinovatelné s klasickými topnými systémy. 
Samozřejmostí je nejen dodávka LPG, ale především pomoc při realizaci projektů, vyřízení stavebního povolení i následné realizaci. I na tyto systémy se vztahuje náš balík služeb obsažený v Službách odborného dozoru.

Zemědělství

I v zemědělství má LPG své stabilní místo. Jedná se především o vytápění halových provozů jako jsou odchovy kuřat či jiných zemědělských zvířat. Zde je možno využít jak klasických teplovodních rozvodů, kdy LPG nahrazuje např. fosilní paliva či systém infratechnologii, kdy je infrazářiči ohříván povrch předmětu a ploch a proto se spoří významná část energie. Zajímavou možností je využití horkovzdušných hořáku s vnitřním odvodem spalin ve sklenících, kdy produkované CO2 přispívá k asimilaci rostlin a tím i vyšší produkci a kvalitě. Další, určitě ne poslední možností využití LPG je v sušárnách dřeva či zemědělských plodin. 
I v tomto oboru Vám budeme nápomocni při realizaci Vašich plánů a zajištění Vašich potřeb včetně bezplatné konzultace,§ pomoci při projekci a vyřízení všech legislativních povolení až po následnou péči, která obsahuje především Služby odborného dozoru.

Čerpací stanice

Jste majiteli čerpacích stanic LPG? Pokud nechcete více vydělat a pokud jste spokojeni se svými dodavateli LPG tak Vám gratulujeme a prosím nekontaktujte nás. Pokud tomu tak není jsme zde abychom Vám pomohli. 
Budujete čerpací stanici LPG či o tom jen uvažujete? Zavolejte. 
O tomto oboru toho víme skutečně mnoho a proto jsme také jedni z nejlepších. 
Spolupracujte s námi a dostane se Vám plné péče včetně dobrých cen profesionální dopravy a kvalitního logistického zázemí. V případě zájmu o výstavbu jsme schopni nabídnout celou řadu řešení od dodávky technologii, projekce, financování, pronájmu nádrží či celých technologii až po blízké partnerství.

Kontaktujte specialistu
 GFX | zadnafotka.jpg
Ing. Eduard Pavlech
+420 774 572 782
pavlech@hunsgas.cz

Rychlá poptávka