preload
[ ESC ] Zavřít okno

Poptávka

O nás

Hunsgas.cz > O nás

Společnost HUNSGAS s.r.o. na základě svých dlouholetých zkušeností na trhu s propan butanem (LPG) a s využitím zkušeností svého majoritního vlastníka a v rámci vybudování sítě ČS LPG usiluje o rozšíření této sítě, získání absolutní nezávislosti na tuzemských zdrojích plynu a zkvalitnění služeb.

Představení společnosti

Společnost HUNSGAS s.r.o. byla založena v roce 1997. Je to českoitalská společnost a v jejím vedení se kloubí česká znalost našeho prostředí a české mentality s dlouholetými zkušenostmi z oboru na straně italských společníků. Jejím většinovým vlastníkem je italská společnost SOCOGAS s.p.a.
Společnost SOCOGAS s.p.a. je na italském trhu velmi silnou firmou, která v rámci své skupiny spojuje 14 regionálních dodavatelů plynu hlavně v oblasti severní a střední Itálie a 2 dceřinné společnosti v jižní Francii.

V roce 1998 společnost odkoupila dvě menší sítě stávajících ČS LPG a v následujících letech vybudovala další ČS LPG. V dnešní době vlastní a provozuje více jak 80 ČS LPG a 4 plnírny PB lahví.

Hlavní činností firmy HUNSGAS s.r.o. je tedy provoz vlastních ČS LPG společně s velkoobchodním prodejem plynu.
Další je plnění PB lahví na pěti vlastních plnírnách a jejich následný prodej na 400 vlastních prodejních místech či dodávky včetně dopravy velkoodběratelům
Dále nabízíme také dodávku, montáž, servis i poradenskou činnost v oblasti LPG kde společnost HUNSGAS s.r.o. může nabídnout komplexní servis spočívající v projekční, inženýrské činnosti, dále pak realizaci - výstavbě, provozu, údržbě a servisu (včetně revizí, metrologie atd.) čerpacích stanic LPG. Většinu těchto činností provádí společnost vlastními, odborně zaškolenými pracovníky.
V poslední době se společnost zabývá také provozem čerpacích stanic PHM.

V rámci oboru LPG - tzn. propan butanu Vám můžeme nabídnout profesionální spolupráci ve všem na co si pomyslíte.