preload
[ ESC ] Zavřít okno

Kontaktní formulář - Služby - distribuce a plnění P/PB lahví

Distribuce a plnění P / PB lahví

Hunsgas.cz > Služby > Distribuce a plnění P / PB lahví

Naše společnost se zabývá plněním a distribucí PB lahví z plníren Jindřichův Hradec, Žďár nad Sázavou, Příbor a Studenec. Kvalita námi dodávaného plynu je garancí jeho bezproblémového využití jak v průmyslu, stavebnictví či domácnostech.
Nejlepší vizitkou je seznam našich odběratelů, kde bychom chtěli především představit firmu Balon Klub s.r.o., která námi dodávaný produkt používá pro spalování v hořácích horkovzdušných balónů a je zde kladen nárok na maximální bezpečnost v extrémních podmínkách.

Ze všech těchto tří distribučních míst můžeme nabídnout plnění pro zákazníky do jejich lahví, či prodej PB láhví za velmi výhodné ceny.
Mimo jiné také rozvážíme PB láhve jak do vlastních odběrných míst (250 prodejních míst) tak i pro naše zákazníky. Pokud již prodáváte PB láhve či o tom uvažujete, určitě nás kontaktujte. Jsme schopni Vám nabídnout velmi zajímavé podmínky a zajistit všechny legislativní záležitosti.
Samozřejmostí je bezplatné zapůjčení klecí pro skladování PB láhví včetně vlastních PB láhví o hmotnosti náplně 2, 10 a 33 kg.

Použití P/PB láhví

Propanové nebo propanbutanové láhve se ve spojení s příslušnými spotřebiči ve velké míře používají např. v domácnostech, na rekreačních chatách a chalupách, v kempinkových vozech, ve stanech, na lodích, ale i ve službách a výrobě od laboratoří až po těžký průmysl.
Tyto systémy umožňují nezávisle a hospodárně topit, vařit, svítit, chladit, grilovat, sušit, vysoušet, rozmrazovat, tavit, odlévat, opalovat, řezat, svařovat, pájet a řadu dalších, mnohdy nečekaných činností.
Patří sem i pohon vysokozdvižných vozíků, v zahradnických provozech lze mj. vytápění prostřednictvím spotřebičů zkapalněných plynů využít i k souběžné produkci a regulaci množství oxidu uhličitého.

Typy P/PB láhví


Topný plyn propanbutan       2, 10, 33 kg 
  propan   11, 33 kg 
Pohonný plyn  propanbutan   10 kg 
Kontaktujte specialistu
 GFX | zadnafotka.jpg
Ing. Petr Svoboda
+420 731 441 164
svoboda@hunsgas.cz
Rychlá poptávka