preload
[ ESC ] Zavřít okno

Poptávka

Kauce LPG

Hunsgas.cz > O nás > Kauce LPG


Vážení obchodní přátelé,

Jak  jste již jistě slyšeli, byla schválena novela zákona o pohonných hmotách, která mění pravidla v podnikání s distribucí pohonných hmot včetně distribuce LPG. 
Novela tohoto zákona nabyla účinnosti dne 1.10.2013 s moratoriem ke dni 1.11.2013. Distributoři LPG budou muset splnit několik nových podmínek pro registraci distributorů LPG jež vycházejí z této novely zákona.
Jedna z nejdiskutovanějších podmínek je složení kauce ve výši 20 milionů Kč. Je jasné, že mnoho malých distributorů tuto podmínku nesplní.

Chtěli bychom Vás informovat, že společnost HUNSGAS s.r.o. je registrovaným "DISTRIBUTOREM PHM" dle zákona o pohonných hmotách.

Toto Vám dokládáme těmito osvědčeními:

Rozhodnutí o registraci distributora pohonných hmot.

Rozhodnutí o udělení koncesované živnosti - distribuce pohonných hmot

Rádi bychom Vám proto nabídli možnost zásobování LPG na Vaše podnikatelské aktivity.  Víme, že k rozšíření zvláštního povolení je potřeba splnit několik podmínek, mimo jiné peněžní hotovost cca 1000Kč za zápis.
Nabízíme Vám tuto hotovost zpět v případě, že si nás do Vašeho zvláštního povolení zapíšete a naše společnost Vám dodá alespoň 10.000 litrů LPG.                                                                                     

Víme také, že někteří distributoři, kteří kauci nesloží, Vám v rámci zachování jejich podnikatelských aktivit nabízejí či nabídnou možnost pronájmu ČS LPG
a podpis mandátní smlouvy  provozování vaší ČS LPG. Pokud na tím budete přemýšlet, neváhejte a konzultujte tuto nabídku i s námi. Určitě Vám dokážeme poradit či nabídnout různé varianty podmínek spolupráce ke vzájemné spokojenosti.   

Pro případné dotazy se obraťte na nás e-mailem na autoplyn@hunsgas.cz

S přátelským pozdravem,

 
  Ing. David Pešek

jednatel společnosti

   HUNSGAS s.r.o.